Relokacja biznesu

Istniejącą działalność gospodarczą zarejestrowaną w innym kraju można przenieść do Polski. Specjaliści naszej firmy pomogą Ci zrobić to poprawnie. Wiemy wszystko o cechach, trudnościach i subtelnościach przenoszenia biznesu do Polski i pomożemy Ci uniknąć typowych błędów, zaoszczędzić czas i pieniądze.

W kontekście zmieniającej się sytuacji geopolitycznej, jedną z możliwości zabezpieczenia majątku firmy oraz stworzenia sprzyjających dla firmy warunków pracy jest jej relokacja do krajów Europy.

Relokacja Biznesu

Relokację firmy można podzielić na kilka kolejnych etapów:

 • opracowanie struktury korporacyjnej i schematu procesu relokacj,
 • założenie spółki w wybranej jurysdykcji,
 • otwarcie rachunku bankowego,
 • rozpoczęcie procesu relokacji pracowników firmy – uzyskanie wizy,
 • relokacja pracowników firmy do wybranej jurysdykcji,
 • zatrudnienie pracowników,
 • stworzenie aktualnej dokumentacji korporacyjnej do prowadzenia działalności firmy.

Dlaczego Polska?

 1. Polska gospodarka różni się od innych krajów europejskich wyjątkową dynamiką wzrostu, a przede wszystkim stabilnością.
 2. Obniżona stawka, zwolnienie z podatku dochodowego od osób prawnych (CIT).
 3. Specjalne Strefy Ekonomiczne.

Co obejmują usługi relokacji?

Relokację można przeprowadzić zarówno dla całej firmy, jak i poszczególnych pracowników. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z przeprowadzką firmy, oszczędzając Twój czas na gromadzenie i przygotowanie dokumentów. Każdemu klientowi oferujemy indywidualne rozwiązanie w oparciu o jego konkretną sytuację i żądanie.

Nasza doświadczona kadra doradzi w zakresie warunków prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, systemu opodatkowania spółki i pracowników, możliwości zmniejszenia obciążeń podatkowych.

Potrzebujesz pomocy?
Zostaw prośbę, a specjalista skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić niezbędnej pomocy.
Prześlij swoją aplikację

Kilka powodów, dla których warto zamówić profesjonalne usługi księgowe w PWK

W ciągu kilkunastu lat istnienia nasza firma otrzymała wiele udanych przypadków współpracy z przedsiębiorcami chcącymi zalegalizować działalność gospodarczą w Polsce. Klienci nam ufają i zawsze uzyskują oczekiwane rezultaty.
icon 01
Gwarantowana jakość
Wieloletnie doświadczenie w rejestracji przedsiębiorstw pod klucz i świadczeniu profesjonalnych usług księgowych pozwala nam zagwarantować klientom wysoką jakość pracy, niezawodność, redukcję ryzyka i dotrzymanie terminów. Najlepszym tego dowodem są nasi stali klienci z różnych dziedzin biznesu.
icon 02
Oszczędność i wygoda
Korzystając z naszych usług oszczędzasz na wynagrodzeniu księgowego zatrudnionego na pełen etat. Outsourcing jest bardziej opłacalny i wygodny
icon 03
Indywidualne podejście
Zespół profesjonalistów PWK znajduje niestandardowe rozwiązania i wyjście z każdej sytuacji, stosując indywidualne podejście do każdego klienta
icon 04
Pomoc dla każdego biznesu
Nasi specjaliści wiedzą, jak pomóc nowemu przedsiębiorcy lub właścicielowi już dużego biznesu zwiększyć efektywność i poprawić jakość księgowości
icon

Nie znalazłeś odpowiedniej usługi?

Zostaw prośbę, a specjalista skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić niezbędnej pomocy.

  Klikając przycisk „Prześlij”, wyrażasz zgodę na politykę przetwarzania danych osobowych