Usługi doradcze transport

Doradztwo transportowe to rozwiązanie dla osób prowadzących działalność w zakresie importu, eksportu towarów oraz logistyki korzystających z transportu zewnętrznego i poszukujących możliwości, których głównym zadaniem jest ograniczanie kosztów transportowych.

W PVK Group możesz zamówić wysokiej jakości doradztwo transportowe. Usługi obejmują przede wszystkim fachowe doradztwo w kwestiach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, pomoc w zbieraniu dokumentów do uzyskania licencji i zezwoleń na pracę. Pakiet usług obejmuje także optymalizację pracy przedsiębiorstw zajmujących się transportem towarowym, wydawanie zezwoleń na prowadzenie działalności transportowej oraz rozwiązywanie problemów klientów. Prowadząc działalność handlową w zakresie przewozu ładunków, firmy mogą napotkać szereg trudności, a my także pomagamy je szybko i legalnie wyeliminować.

Doradztwo transportowe – wiedza i bezpieczeństwo

Im więcej wiedzy – tym większe bezpieczeństwo: pracy i prawne. Z tego założenia wychodzimy, świadcząc profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie doradztwa transportowego. Oferujemy również inne usługi związane z transportem drogowym:

 • rejestracja licencji na wykonywanie transportu międzynarodowego;
 • uzyskanie pozwolenia na transport;
 • uzyskanie wypisów do licencji międzynarodowej;
 • rejestracja świadectwa kierowcy;
 • rejestracja karty przedsiębiorstwa;
 • uzyskanie zaświadczenia o niekaralności;
 • kompleksowe usługi doradcze w zakresie certyfikatu kompetencji;
 • przygotowanie dokumentów zgodnie z kodem 95, zaświadczeń o przejściu komisji lekarskiej i badaniu psychologicznym;
 • pomoc przy odbiorze telefonu od inspektora transportu.

Możemy zaproponować zarówno jednorazowe usługi, jak i stałą współpracę. Bazujemy na fachowej wiedzy i bardzo dobrej znajomości obowiązujących przepisów.

W ramach doradztwa zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem Twojej firmy do dynamicznych zmian na rynkach światowych. Doradzamy również w zakresie optymalizacji działów transportowych, czego celem jest obniżenie kosztów w firmie oraz wyższa wydajność realizacji zadań.

Kompleksowe podejście i duże doświadczenie, które jest fundamentem naszego doradztwa, sprawi że Twoja firma stanie w obliczu wielkiej szansy wyskalowania się, nawet w tych trudnych gospodarczo czasach.

Potrzebujesz pomocy?
Zostaw prośbę, a specjalista skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić niezbędnej pomocy.
Prześlij swoją aplikację

Kilka powodów, dla których warto zamówić profesjonalne usługi księgowe w PWK

W ciągu kilkunastu lat istnienia nasza firma otrzymała wiele udanych przypadków współpracy z przedsiębiorcami chcącymi zalegalizować działalność gospodarczą w Polsce. Klienci nam ufają i zawsze uzyskują oczekiwane rezultaty.
icon 01
Gwarantowana jakość
Wieloletnie doświadczenie w rejestracji przedsiębiorstw pod klucz i świadczeniu profesjonalnych usług księgowych pozwala nam zagwarantować klientom wysoką jakość pracy, niezawodność, redukcję ryzyka i dotrzymanie terminów. Najlepszym tego dowodem są nasi stali klienci z różnych dziedzin biznesu.
icon 02
Oszczędność i wygoda
Korzystając z naszych usług oszczędzasz na wynagrodzeniu księgowego zatrudnionego na pełen etat. Outsourcing jest bardziej opłacalny i wygodny
icon 03
Indywidualne podejście
Zespół profesjonalistów PWK znajduje niestandardowe rozwiązania i wyjście z każdej sytuacji, stosując indywidualne podejście do każdego klienta
icon 04
Pomoc dla każdego biznesu
Nasi specjaliści wiedzą, jak pomóc nowemu przedsiębiorcy lub właścicielowi już dużego biznesu zwiększyć efektywność i poprawić jakość księgowości
icon

Nie znalazłeś odpowiedniej usługi?

Zostaw prośbę, a specjalista skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić niezbędnej pomocy.

  Klikając przycisk „Prześlij”, wyrażasz zgodę na politykę przetwarzania danych osobowych